Krakowskie Centrum Edukacji

Kierunki zaoczne:

- Technik administracji,

- Opiekun medyczny.

Jakie są korzyści nauczania w naszej szkole? Co to daje?

- W trakcie studiowania w naszej szkole podstaw polskiego prawa, przedsiębiorczości, działalności gospodarczej i innych zagadnień, uczniowie otrzymują nie tylko zawód, ale też wiedzę przydatną w codziennym życiu w Polsce bez względu na rodzaj wykonywanej pracy.

- zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, 2 weekendy w miesiącu - to nie przeszkadza w pracy!

- dla większości naszych uczniów język polski stanowi nowe wyzwanie w życiu, do czego nasi nauczyciele odnoszą się ze zrozumieniem, starając się wspierać proces adoptacji do nowego języka i terminologii przez realizację zajęć w sposób przyjazny i interesujący.

- po ukończeniu naszej szkoły nie trzeba już zezwolenia na pracę. Absolwenci mają pełny dostęp do rynku pracy w Polsce!

- dodatkowym wsparciem dla obcokrajowców rozpoczynających naukę w naszej szkole są bezpłatne zajęcia z języka polskiego, zarówno przed rozpoczęciem nauki, jak i w jej trakcie.

- nauka odbywa się wśród rodaków, znajdujących się w podobnych życiowych sytuacjach, czyli w bardziej znajomym środowisku zmniejszającym poziom stresu.

Сергій Демченко - Секретар Краковського Едукаційного Центру, освіта вища. В Україні закінчив

​К​ораблебудівельний Інститут. В Польщі отримав освіту післядипломну за спеціальнісь Міжнародний Бізнес

Сергій Чулков - директор Швейцарського Освітнього Центру, освіта вища. Закінчив: Менеджмент Освіти Вищої Школи Комунікації, Політології та Міжнародних Відносин у Варшаві, де пройшов повний курс педагогічної підготовки.

Директор Краковського Центру Едукації у Кракові і Швейцарського Центру Едукації у Вроцлаві запрошує до навчання в наших школах. Вони надають можливість отримати диплом, котрий дозволить працювати без додаткових *освідчень і дозволів на працю*. Ми прислухаємось до ринкових потреб. Навчаємо по спеціальностях важливих для економічного розвитку країни. Безкоштовне навчання уже від першого семестру.

Пропозиція школи націлена на громадян України зацікавлених у своєму майбутньому. Розпочати навчання польської мови і отримати титул Технік, це уже великий крок на шляху до кращого життя.
Сергій Чулков
Директор Школи

ЗАПРОШУЄМО до Краковського Центру Едукації - Поліцеальна Школа для Дорослих.
Школа поліцеальна - форма школи у польській системі навчання, призначена для випускників шкіл середніх. Аби стати учнем нашої школи мусиш мати:

• свідоцтво (атестат) про закінчення повної загальної середньої освіти з оцінками (переклад на польську мову);
  • нотаріальна копія оригіналу свідоцтва (атестату) про закінчення повної загальної середньої освіти;

• дві фотографії 3х4;

• копія паспорту 1 сторінки паспорті і документу який підтверджує подальше легальне перебування на території Польщі (віза, карта...тощо);

• заповнена заява про вступ ( документ заповнюється у нашому офісі)

• медична довідка ( направлення отримаєш від нас на безкоштовну перевірку)

З працівником нашого секретаріату можеш спілкуватись українською, російської і польською. Відповімо на усі додаткові питання.
tel. 887 777 019 i 721 777 239, adres: ul. Kazimierza Wielkiego 51 KRAKÓW.

KRAKÓW

Krakowskie Centrum Edukacji w Krakowie

ul.  Kazimierza Wielkiego 51

tel.: +48 721 777 239 (viber)