Listę dokumentów do przyjęcia do szkol sieci SEC

Do tego, aby uczyć się w szkole, kandydata należy dostarczyć następujące dokumenty:

• Wniosek (w języku polskim, dostępny dla wypełnienia w sekretariacie szkoły)
  • Kopię (ksero) dowodu osobistego
  • Kopię (ksero) paszportu zagranicznego
  • Świadectwo ukończenia szkoły średniej (świadectwo o 11 klas) wraz oceny (lub notarialnie poświadczoną kopię)
  • Tłumaczenie przysięgłe świadectwa ukończenia szkoły średniej (11 klas) ocenami, wykonane przez polskiego tłumacza przysięgłego (tłumaczenie w Polsce).
  • Dwa zdjęcia o wymiarach 45х35 mm

Oferty KRIM.PL dla osób z Kartą Polaka:

• Bezpłatny udział w programie "Polska-Szkolenie-Praca-Sukces»

• Kształcenie w szkole dla dorosłych, forma niestacjonarne lub codzienne w Polsce.

• Możliwość zatrudnienia w Polsce w swoim zawodzie (pod warunkiem dobrej znajomości języka polskiego) – darmowa pomoc.

• Polskie kwalifikacyjne studium podyplomowe, które odbywają się na Ukrainie w specjalnej cenie 200 Euro za wszystkie szkolenia.

• Polskie studium podyplomowe, które odbywają się w Polsce z rabatem 50%.

• Zaoczne studia i I II stopni z rabatem 25% i społecznej stypendium bez ograniczeń w odniesieniu do wieku (do 400 zł miesięcznie).