Шановні колеги,

запрошуємо Вас до нашої поліцеальної школи.

Це гарна та доступна пропозиція для кожної цілеспрямованої та успішної людини, бо навчання є безкоштовним, бо учнем може бути кожен бажаючий від 18 до 60 року життя, хто має середню освіту.

Паралельно з вивченням фахових предметів кожен має можливість поліпшити знання польської та німецької мов.

Але головною ознакою нашої школи є те, що ми турбуємось про перспективу та соціальну захищеність наших учнів, надаючи можливість практики як на території Польщі, так і на терені Німеччини.

Студенти із України, Росії та Білорусії мають можливість отримати кваліфікаційну інформаційну допомогу з питань легалізаціі, працевлаштування та соціалізаії в польському суспільстві.

Кожна зміна в житті людини, то крок до розвитку, але тільки цілеспрямований розвиток веде до успіху!

Чекаємо на тих, хто не чекає «щасливих подарунків долі», а сам свідомо творить своє майбутнє!

Szkoła Policealna dla dorosłych, "Krajowe Centrum Edukacji" w Szczecinie kształci słuchaczy w następujących kierunkach:

I. Forma Zaoczna:

1. Technik Administracji.

2. Opiekun Medyczny.

II. Forma Stacjonarna:

1. Technik Administracji.

2. Opiekun Medyczny.

Kształcenie w KCE odbywa się w salach lekcyjnych VI LO przy ul. Jagiellońskiej41. Dostępne są pracownie: komputerowa i pracownia do praktycznej nauki w zawodzie "Opiekun Medyczny". Dysponuję kadrą dydaktyczną gwarantująca nauczanie na bardzo wysokim poziomie. Absolwenci naszej szkoły mają możliwość przystąpienia do Państwowego Egzaminu z kwalifikacji w wyuczonym zawodzie, dzięki czemu mają możliwość po zdaniu egzaminu z oceną pozytywną uzyskać Dyplom uznawany w całej Unii Europejskiej. Uzyskując Świadectwo ukończenia nauki w KCE obcokrajowcy mogą podejmować pracę na terytorium Polski bez wymaganych pozwoleń. KCE posiada uprawnienia Szkoły Publicznej, dzięki czemu nauka jest bezpłatna i wydawane zaświadczenia są honorowane we wszystkich Urzędach Administracji Państwowej.

Nadiia Kolendovska - Sekretarz Krajowego Centrum Edukacji, wykształcenie wyższe pedagogiczne i psychologiczne - Matematyka i Informatyka: Zarządzanie procesami edukacyjnymi.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji procesu edukacyjnego.