Szwajcarski centrum edukacyjne we Wrocławiu, to największa szkoła województwa dolnośląskiego, Polski, w których uczy się ponad 300 osób z Ukrainy.

 

Szkolenie odbywa się na wysokim poziomie w specjalnie wyposażonych salach i laboratoriach, dostosowanych do potrzeb cudzoziemców. Szwajcarski centrum edukacyjne we Wrocławiu pozwala uzyskać kwalifikacje w takich zawodach, jak:

 

Niestacjonarne forma kształcenia:

- Technik Administracji

- Technik Informatyk

- Opiekun medyczny

 

Stacjonarna forma szkolenia:

- Technik Administracji

- Technik Informatyk

- Opiekun medyczny

 

Absolwenci naszej szkoły mają możliwość przystąpić do państwowych egzaminów kwalifikacyjnych, co daje im możliwość, aby otrzymać dyplom i aplikacja Europass, uznany w całej Unii Europejskiej.

 

Po otrzymaniu Świadectwa Szwajcarskiego Centrum Edukacyjnego, cudzoziemcy mogą pracować w Polsce bez zezwolenia na pracę.

Nasza szkoła również wydaje legitymację szkolne, które uprawniają do zniżek w środkach komunikacji miejskiej i rabaty w innych rozrywkowych i ośrodkach kultury.

 

Szwajcarski education center jest szkołą z państwowym systemem, i dlatego wydaje świadectwa, które biorą we wszystkich instytucjach państwowych i administracjach.

 

Sekretariat Szwajcarskiego Centrum Edukacyjnego we Wrocławiu położony jest w centrum miasta, na Rynku, dzięki czemu bardzo łatwo nas znaleźć!

 

 

Siergiej Czulkow - dyrektor Szwajcarskiego Centrum Edukacji.

 

Ma wykształcenie wyższe.

 

Ukończył fakultet Zarządzania Edukacji Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, gdzie przeszedł pełny cykl kształcenia pedagogicznego.

Paweł Kostiv - sekretarz Szwajcarskiego Centrum Edukacyj we Wrocławiu, wykształcenie wyższe. 

 
Ukończył: Narodowy uniwersytet lotnictwa.
 
Prowadzi sprawy sekretariatu Szwajcarskiego Centrum Edukacyj.

 

WROCŁAW

Szwajcarskie Centrum Edukacji we Wrocławiu

Plac Solny 16 

Tel.: +48 71 740 00 36; +48 785 777 211 (viber)

 

 

Halyna Shprot - sekretarz Szwajcarskiego Centrum Edukacyj we Wrocławiu, wykształcenie wyższe. 

 
Prowadzi sprawy sekretariatu Szwajcarskiego Centrum Edukacyj.